ВЕЛЕС
ВЕЛЕС
Кривой Рог
Показать телефон
Рекомендовать
6
Лет на рынке
5
Лет на сайте
4
Риелторов
24
Объявлений
2 381
Рекламная
активность

О компании

Кваліфіковані спеціалісти , надійні партнери,
вирішимо любі питання пов’язані з нерухомістю.
Юридичний супровід та професійна допомога від першої зустрічі до підписання угоди .
Співпрацюємо з найкращими юристами , адвокатами , нотаріусами , техніками та землевпорядниками міста .
Індивідуальний підхід до кожного клієнта, вищий рівень послуги ,угода під ключ .
Все згідно законодавства .
Отримуємо задоволення від роботи і завжди маємо відмінний результат .

Портфолио реализованных объектов (405)

  • продано
    ВЕЛЕС
    41 500 $
    668 $/м²

    Алексея Ризниченко ул. (Содружества), 32

    БЕЗ КОМИССИИ Торговый Дом
    3 комнаты
    62 / 45 / 6 м²
    этаж 3 из 5
    2 нед. назад
    Продам 3 кімнатну квартиру по вулиці Співдружності 32 . ( Ювілейна ) . Квартира розташована на зручному 3 поверсі , зроблений якісний ремонт з найкращих матеріалів. Замінені повністю всі комунікації . Утеплена . Нові вікна , нова електропроводка, дорога сантехника , вбудована кухня . Інфраструктура району розвинена, все необхідне для комфортного проживання мешканців будинку поряд. Всі додатки питання по телефону. Торг .
  • продано
    ВЕЛЕС
    20 000 $
    448 $/м²

    Кропивницкого ул., 53

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення 129 квартал
    2 комнаты
    45 / 29 / 5 м²
    этаж 2 из 5
    1982 год постройки
    2 нед. назад
    Продам 2 кімнатну квартиру по вулиці Кропивницького 53 . Квартира розташована на 2 поверсі всередині будинку. Двостороннє планування кімнат . Гарний житловий стан . Нова вбудована кухня з новою технікою. Лишаємо все що є в квартирі. Металопластикові вікна . Лічильники. Працюємо з є- відновленням . Всі додаткові питання по телефону.
  • продано
    ВЕЛЕС
    10 200 $
    182 $/м²

    Степана Тильгы ул., 73

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Соцгород
    3 комнаты
    56 / 46 / 6 м²
    этаж 5 из 5
    1978 год постройки
    2 нед. назад
    Продається квартира з гарним плануванням та за вигідною ціною. Квартира у звичайному житловому стані, кімнати світлі, потребує ремонту. Будинок обжитий, доброзичливі сусіди. Зручне розташування: поряд зупинка, лікарня, магазини, навчальні заклади. Додаткові питання по телефону.
  • продано
    ВЕЛЕС
    9 509 $
    211 $/м²

    Груни Романовой ул., 26

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення ЮжГЗК
    2 комнаты
    45 / 32 / 6 м²
    этаж 2 из 5
    3 нед. назад
    Продаж 2х кімн. квартири у цегляному будинку. Квартира розташована на 2 поверсі з 4 по вулиці Груні Романової( ЮГОК). Квартира під ремонт. Кутова, прохідна. Замінені вікна, засклений пластиком балкон. Документи готові до продажу. Боргів та прописаних немає.
  • продано
    ВЕЛЕС
    28 800 $
    655 $/м²

    5-й Заречный микрорайон , 24

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Электрозаводская 5-й Заречный м-н
    2 комнаты
    44 / 29 / 8 м²
    этаж 2 из 9
    1984 год постройки
    2 нед. назад
    Продам гарну 2 кімнатну квартиру 5-Зарічний. Будинок 25. Квартира розташована на 2 поверсі , всередині будинку. Має електричне автономне опалення + централізоване. Замінені всі комунікації. Лічильники . Додатком до квартири 2 міжповерхневі кладові по 9м2. Працюємо з програмою є- відновлення. Всі додаткові питання по телефону.
  • продано
    ВЕЛЕС
    33 000 $
    393 $/м²

    Павла Глазового ул. (Балакина), 14

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА єВідновлення Вечерний бульвар Новое Балакино
    4 комнаты
    84 / 65 / 9 м²
    этаж 6 из 9
    3 нед. назад
    Продам 4х кімнатну квартиру на Вечірньому, вул. Павла Глазового. Квартира розташована на 6 поверсі з 9. Квартира покращеного планування . Кімнати окремі Великий холл. Кухня 9 м кв Є балкон та лоджія засклення пластиком. Вікна металопластикові Поміняні двері та труби водопостачання. Квартира в гарному житловому стані, можна заїхати та жити. Залишаються меблі та техніка. Поруч метро, магазини, транспортна розв'язка, школа. Заборгованості не має. Документи готові до продажу. Подробиці за номером телефону. Можливий продаж по сертифікату.
  • продано
    ВЕЛЕС
    37 000 $
    497 $/м²

    Свято-Николаевская ул. (Ленина), 45

    БЕЗ КОМИССИИ Город
    4 комнаты
    74 / 46 / 9 м²
    этаж 4 из 5
    1994 год постройки
    3 нед. назад
    Продам 4 кімнатну квартиру в центрі міста по вулиці Свято-Миколаївська 45 . Новий цегляний будинок з закритим двором . Центр міста , один з найкращих будинків району. Квартира в середині будинку , має двостороннє планування кімнат , велика кухня 9м2. Квартира в звичайному житловому стані . Торг доречний в межах розумного. Всі додаткові питання по телефону. Будинок та двір: Доглянутий двір та будинок. Інфраструктура: Центр міста .
  • продано
    ВЕЛЕС
    19 500 $
    390 $/м²

    Сичеславская ул. (Кремлевская), 16

    БЕЗ КОМИССИИ Стадион "Горняк"
    2 комнаты
    50 / 31 / 7 м²
    этаж 2 из 5
    1973 год постройки
    1 мес. назад
    Продаж 2 кіьнатної квартіри по вуліці Січеславська 16( КРЕС). Кварира розташована на зручному другому поверсі. Всередині будінку. Замінені всі комунікаціі,автономне опалення. Разом з квартирою продається гараж,сарай і кладова. В будінку є бобмосховіще.Додаткові пітання по телефону.
  • продано
    ВЕЛЕС
    20 500 $
    480 $/м²

    Героев АТО ул. (Димитрова), 72

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА єВідновлення Соборности
    2 комнаты
    43 / 32 / 6 м²
    этаж 5 из 5
    1965 год постройки
    3 нед. назад
    Продам двокімнатну квартиру по вул. Героїв АТО (Димитрова). Квартира не кутова, не прохідна, дуже тепла,в гарному житловому стані, можна заїхати та жити без додаткових вкладень. Вікна-металопластикові. Балкон засклений (не МП). Труби поміняні. Меблі залишаються. З техніки залишається пральна машина, холодильник, кондиціонер. Тихий район, чистий підʼїзд, спокійні сусіди. Поруч магазини, кафе, дитячий садок, школа та парк. Гарна транспортна розвʼязка. Зареєстрованих та боргів немає Можливий продаж по сертификату.
  • продано
    ВЕЛЕС
    7 000 $
    222 $/м²

    Бульварный пер., 13

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Вечерний бульвар Кирова
    1 комната
    32 / 17 / 6 м²
    этаж 4 из 5
    1978 год постройки
    1 мес. назад
    Продам 1 кімнатну квартиру на Бульварному,13. Квартира розташована на 4/5 поверсі. Загальна площа - 31,5 м2 Квартира портебує капітального ремонту. Інфраструктура розвинена. Додаткові питання по телефону.
  • продано
    ВЕЛЕС
    17 500 $
    417 $/м²

    Хемзата Гелаєва, 4А

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА єВідновлення
    2 комнаты
    42 / 29 / 6 м²
    этаж 2 из 5
    1977 год постройки
    1 мес. назад
    Продам 2 кімнатну квартиру по вулиці Хамзата Гелаєва (Хабаровська) Автономне опалення узаконено. Квартира розташована на 2/5 поверсі. Вікна замінено на металопластикові, є грати. У квартирі залишається все, що є на фото. Зручне розташування будинку, поруч все необхідне: навчальні заклади, лікарня, магазин, аптека... Працюємо за всіма державними програмами. Додаткові питання по телефону.
  • продано
    ВЕЛЕС
    34 500 $
    493 $/м²

    Приозёрная ул., 21

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА єВідновлення м-н Восточный 2
    3 комнаты
    70 / 41 / 9 м²
    этаж 6 из 9
    1 мес. назад
    Продам квартиру на Східному 2. Квартира розташована на 6/9 поверсі. Утепленна зовні, замінено вікна та всі комунікації, дві лоджиї. У квартирі є кондиціонер, посудомийна машина, телевізор... Продаємо квартиру з меблями та технікою. За додатковими питаннями дзвоніть.
  • сдано
    ВЕЛЕС
    6 000 грн/мес

    Валентины Явир ул. (Галенко), 4

    1 комната
    32 / 18 / 6 м²
    этаж 5 из 5
    2 мес. назад
    Оренда 1кімнатної квартири по вулиці Галенко,4 Престижний район з розвиненою інфраструктурою . Укомплектована всим необхідним для комфортного проживання. Оплата перший місяць + заставна сума + комунальні послуги повністю . Послуги агенції одноразово 3000гр
  • продано
    ВЕЛЕС
    55 000 $
    859 $/м²

    Гостинная ул. (Павленко), 5

    БЕЗ КОМИССИИ Карачуны
    3 комнаты
    64 / 40 / 8 м²
    этаж 2 из 2
    1967 год постройки
    2 мес. назад
    Продам 3 кім. квартиру в Центрально-міському р-ні біля водосховища (Верхні Карачуни). Самий гарний та чистий район міста з розвиненою інфраструктурою. Загальна площа квартири 64 м2, окремі кімнати , простора кухня 8 м2 . Квартира продається з меблями та технікою. В цю квартиру Ви маєте принести тільки свої особисті речі. Якісний ремонт 2021 року, який робили для себе з самого дорогого та якісного матеріалу. Все продумано до дрібниць . Повністю нова система опалення та все електророзведення. Замінено систему водопостачання. Звуко та термоізоляція стін та підлоги , броньовані вхідні двері.Гардероб. Панорамний французький балкон. Газова колонка. 2 Кондиціонери. Якісні вікна з захисними замками....
  • продано
    ВЕЛЕС
    135 000 $
    1 311 $/м²

    Пришвина ул., 8

    БЕЗ КОМИССИИ Кирова
    3 комнаты
    103 / 49 / 21 м²
    этаж 4 из 9
    2007 год постройки
    2 мес. назад
    Пропонуюємо до Вашої уваги продаж нової 3-х кімнатної квартири з паркувальним місцем в Саксаганському районі , зупинка ( Готель Київ) по вулиці Пришвіна 8, в елітному ЖК Прем'єр". ТОП- локація , закрита територія з охороною, на яку мають доступ лише мешканці будинку. Сучасна технологія будівництва. Будинок введений в експлуатацію в 2007 році. Доглянуте охайне подвірʼя з ландшафтним дизайном,чисті підʼїзди і порядні привітні сусіди. Квартира загальною площею 103.2 м2, двостороння,розташована на комфортному 4 поверсі з шикарним краєвидом на місто . Сучасний ремонт , все облаштовано за найкращими стандартами . Стіни - екологічний гіпсокартон, ламінат викладений діагональною кладкою, дорогий я...
  • продано
    ВЕЛЕС
    18 000 $
    231 $/м²

    Алексея Ризниченко ул. (Содружества), 43

    БЕЗ КОМИССИИ Рынок "Юбилейный"
    4 комнаты
    78 / 47 / 9 м²
    этаж 5 из 5
    1981 год постройки
    5 мес. назад
    Продам 4 кімнатну квартиру по вулиці Співдружності 40( Ювілейна). Чешка з великими окремими кімнатами . Квартира в гарному житловому стані . Розташована на п’ятому поверсі , всередині будинку. Криша в ІДЕАЛЬНОМУ стані, перекрита. Будинок ОСББ. Замінені всі вікна , лічильники на все . Район з розвиненою інфраструктурою, все поряд . Всі додаткові питання по телефону. Гарна ціна . Будинок та двір: Будинок ОСББ. Доглянутий двір.
  • продано
    ВЕЛЕС
    12 800 $
    291 $/м²

    Пришвина ул., 4

    БЕЗ КОМИССИИ Кирова
    2 комнаты
    44 / 30 / 6 м²
    этаж 3 из 5
    1973 год постройки
    2 мес. назад
    Продам 2 кімнатну квартиру по вулиці Пришвіна 4 . Квартира розташована на зручному третьому поверсі всередині будинку, двостороннє планування кімнат . Одна кімната прохідна . Замінені вікна, лічильники:газ, вода , тепла на будинок. Квартира в гарному житловому стані . Інфраструктура району розвинена, все необхідне для комфортного проживання мешканців району поряд. Вся додаткова інформація по телефону. Працюємо з державними програмами. Торг в межах розумного. Будинок та двір: Доглянутий двір та будинок. Інфраструктура: Інфраструктура району розвинена.
  • продано
    ВЕЛЕС
    58 000 $
    395 $/м²

    Украинская ул., 137

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя Карнаватка
    147 / 92 / 8 м²
    1 этаж
    15 сот
    4 комнаты
    1973 год постройки
    5 мес. назад
    Продається затишний 1-но поверховий будинок ,оригінального планування по вулиці Українська . В будинку 3 спальні кімнати, велика кімната для прийому гостей, гарна кухня з новим меблюванням , погріб,велика господарська комора , два санвузли. Замінені повністю всі комунікації . Два види опалення, газове та твердопаливне . Лічильники . Повністю замінені труби в землі і в будинку . Біля дому 17 соток земельної ділянки , на території є зона відпочинку з деревʼяною бесідкою . Великий двір , в якому можна поставити 4- авто, Будинок знаходиться в 7 хвилинах до площі Визволення. Зупинка транспорту прямо біля дому . На авто 5 хвилин їзди, до інфраструктури: 3 супермаркети, лікарня школи, музична та...
  • продано
    ВЕЛЕС
    35 000 $
    556 $/м²

    Липецкая ул., 54

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя Суворово
    63 / 45 / 8 м²
    1 этаж
    6 сот
    4 комнаты
    1976 год постройки
    5 мес. назад
    Продам добротний будинок у Довгинцівському районі по вулиці Липецькій. Загальна площа 63 кв м. Три житлові кімнати, кухня, їдальня. У будинку зроблено ремонт. Поміняні вікна. нові труби опалення. Санвузол в домі. Будинок газифікований, вода в будинку. На теріторіі будинку є літня кухне, гараж. Земельна ділянка 6 соток. Додаткова інформація по телефону.
  • продано
    ВЕЛЕС
    68 500 $
    783 $/м²

    Лисового ул., 10

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Городская больница №2 м-н Восточный 2
    4 комнаты
    88 / 57 / 9 м²
    этаж 9 из 9
    1991 год постройки
    2 мес. назад
    ЕКСКЛЮЗИВНА ПРОПОЗИЦІЯ: Заходь та живи! Шикарна квартира на вул. Лісового ​У продажу неймовірно затишна та сучасна квартира на мікрорайоні Східний-2. Це саме той рідкісний випадок, коли житло не потребує жодних додаткових вкладень — стан ідеальний! ​Чому ця квартира варта вашої уваги: ​Капітальний ремонт 2024 року Робили все «для себе», з любов’ю та без економії на матеріалах. Повністю замінено електрику (мідна проводка) та всі комунікації. Встановлено нову, якісну сантехніку. ​ Максимальний комфорт та тепло ​Встановлено автономне газове опалення — ви самі регулюєте погоду в домі. ​Є тепла підлога для максимального затишку. ​Квартира якісно утеплена ззовні. Незважаючи на 9-й поверх, тут дуж...
  • сдано
    ВЕЛЕС
    7 000 грн/мес

    Вечерний бульв., 2

    2 комнаты
    44 / 29 / 8 м²
    этаж 6 из 9
    1991 год постройки
    3 мес. назад
    Оренда 2 кімнатної квартири на бульварі Вечірньому,1 Квартира розташована на 6 поверсі 9 поверхівки Квартира укомплектована всим необхідним для комфортного проживання. Вся інфраструктура розвинена. Оплата 1 місць + заставна сума + комунальні послуги. Послуги агенції одноразово 4000 грн. Всі додаткові питання по телефону.